Szkoła Instruktorów SSI

Wywodzi się z Centrum Nurkowego Tryton powstałego w 1995 roku, które do dziś prowadzi swoją działalność, stale rozwijając się i poszerzając swoją ofertę o nowe elementy w zakresie programów szkoleń.

Nasza oferta zawiera kompleksową obsługę dla osób nurkujących, niezależnie od ich poziomu wyszkolenia. Pomysł stworzenia szkoły SSI narodził się w 2007 roku kiedy to Waldemar i Krzysztof  Wnorowski pozytywnie zaliczyli szkolenie CrossOver SSI na poziom Advanced Open Water Instructor SSI. Prawdziwym przełomem niewątpliwie było spotkanie z jednym z założycieli SSI, Doug McNeese. Po dość długim spotkaniu, na którym omawialiśmy system szkolenia, cechy wyróżniające SSI z pośród pozostałych organizacji i dynamikę rozwoju SSI w innych krajach postanowiliśmy postawić na jedną kartę i przekwalifikować naszą dotychczasową szkołę na szkołę SSI. Kolejnym etapem były uprawnienia Instruktora Trenera jakie Krzysztof Wnorowski zdobył podczas jednego z seminariów w Egipcie. Od tego czasu zaczęliśmy prężnie działać, rozwijając SSI w Polsce.

Jedni z największych

Obecnie jesteśmy jednym z większych centrów Nurkowych w Polsce. Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu nurkowym od stopnia podstawowego po zaawansowane programy specjalistyczne. Posiadamy własną bazę nurkową, gdzie uczymy i doskonalimy naszych studentów. Szkoła Instruktorów SSI daje nam możliwość poszerzenia oferty i skierowania jej do większego grona odbiorców oraz rozwoju SSI w Polsce. Wybierając naszą szkołę możesz bez problemu rozwijać swoje umiejętności i uprawnienia na wszystkie stopnie SSI. Przystępując do struktur federacji SSI jako profesjonalista, możesz prowadzić szkolenia nurkowania rekreacyjnego, technicznego TXR, osób niepełnosprawnych, dzieci oraz  prowadzić kursy pierwszej pomocy React Right.