Poziomy uznaniowe nurka

CERTYFIKATY UZNANIOWE

__________

Zdobywając poszczególne specjalizacje nurkowe zdobywasz wiedzę oraz umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania. Aby potwierdzić Twoje doświadczenie po zakończonym szkoleniu otrzymujesz od nas certyfikat oraz dyplom, ale to nie wszystko !

Aby otrzymać certyfikat Speciality Diver musisz ukończyć 2 kursy dowolnych specjalności i mieć zalogowanych co najmniej 12 nurkowania. Poziom Speciality Diver jest stopniem nurkowym łączącym doświadczenie nurkowe i wiedzę. Nie da się go porównać z żadnym poziomem innych organizacji.

Aby otrzymać certyfikat Advanced Open Water Diver musisz ukończyć 4 kursy dowolnych specjalności i mieć zalogowanych co najmniej 24 nurkowania. Poziom Advanced OWD Diver jest stopniem nurkowym łączącym doświadczenie nurkowe i wiedzę. Nie da się go porównać z żadnym poziomem innych organizacji.

Aby otrzymać certyfikat Master Diver musisz ukończyć 4 kursy dowolnych specjalności, kurs Stres i ratownictwo oraz mieć zalogowanych co najmniej 50 nurkowania.
Certyfikat Master Diver jest obecnie jednym z najbardziej elitarnych certyfikatów w nurkowaniu. Nurkowie, którzy uzyskali ten certyfikat posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie, rzeczywiście pozwalające im nazywać siebie „Mistrzami Nurkowania”.

Aby otrzymać certyfikat Century Diver musisz mieć zalogowane co najmniej 100 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Silver Diver musisz mieć zalogowane co najmniej 300 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Gold Diver musisz mieć zalogowane co najmniej 500 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Platinum Diver musisz mieć zalogowane co najmniej 1000 nurkowań.

Aby otrzymać certyfikat Platinum PRO Diver musisz mieć zalogowane co najmniej 5000 nurkowań.

Certyfikaty Uznaniowe wystawiane są automatycznie po spełnieniu powyższych warunków. Certyfikaty widoczne są na stworzonym wcześniej profilu. Możesz je oglądać korzystając np z aplikacji na Tablety lub Smartphony.

Kliknij po więcej szczegółów MOBILNY CERTYFIKAT