DIVESSI

APP

DOSTĘPNY NA WSZYSTKIE URZĄDZENIA Z SYSTEMEM IOS I ANDROID

DIVESSI APP

MOBILNA NAUKA NURKOWANIA DOSTĘPNA NA SMARTPHONE I TABLET

Aplikacja SSI to przydatne narzędzie do twoich nurkowań. Dostępna jest za free. Dzięki niej posiadać będziesz swoje certyfikaty, logbook, tabele nurkowe i inne w jednym miejscu. Dzięki aplikacji masz łatwy dostęp do podręczników nurkowych. Ściągnij aplikację już teraz za free

TWÓJ MOBILNY CERTYFIKAT

 

Nigdy już nie zgubisz swojego certyfikatu nurkowego. Korzystając ze swojego Smartphona pokaż innym swoje uprawnienia nurkowe. Już nigdy nie zapomnisz swojego logbooka i certyfikatów!
Certyfikaty takie jak Specialty Diver, Advanced Open Water Diver and Master Diver będą pokazywać się automatycznie w twoim Smartphonie po spełnieniu wszystkich wymagań.

PODRĘCZNIKI DO NAUKI NURKOWANIA

Kompleksowe, wysokiej jakości video, zdjęcia, symulacje do nauki nurkowania.
Możliwość dodawania notatek oraz pytań do twojego instruktora.
Sprawdź jakoś materiałów edukacyjnych SSI.

MOBILNY DIVELOG

Logbook daje możliwość dokładnej rejestracji nurkowań w oparciu o np. gaz używany podczas nurkowania na nurkowań rekreacyjnych i Technicznych. Możesz w łatwy sposób potwierdzać swoje nurkowania korzystając z kodu QR twojego partnera, instruktora lub centrum nurkowego. Twoje miejsca nurkowe wyszukiwane są za pomocą mapy lub kodu QR. Nie będziesz już potrzebował swojego papierowego logbooka!

ZACZNIJ SWÓJ

TRENING ONLINE

TERAZ

ZA DARMO!