NA CZYM POLEGA NOWY SPOSÓB NAUKI NURKOWANIA REALDIVING W SSI ?

SSI na początku 2015 roku jako pierwsza organizacja nurkowa na świecie wprowadziła system edukacji nurkowej opierający się w dużej mierze na wersji elektronicznej.

Obecnie jako instruktor zapisując kandydata na kurs podstawowy zakładasz mu profil na stronie www.divessi.com, po czym może on z dowolnego komputera, tableta lub smartphonu w wersji Offline lub Online uczyć się do swojego kursu. Jako instruktor mając podgląd jego profilu możesz sprawdzać na jakim jest etapie, czy i ile przeczytał i zaliczył poszczególne mini egzaminy.
Wersja elektronicznej książki nie wypacza standardowej papierowej książki. W dalszym ciągu możesz szkolić metodą standardową.
Jeśli się jednak przekonasz do wersji Digital możesz liczyć na dużo mniejszy koszt materiałów edukacyjnych i certyfikacji.
Co więcej !! Decydując się w 100% na oferowanie swoim kursantom wersji Digital możesz już nie wręczać plastikowego certyfikatu nurkowego. Zastąpi ją wersja elektroniczna przechowywana na tablecie lub Smartphonie.
Nie martw się czy certyfikat Digital będzie mniej rozpoznawalny i akceptowalny w innych bazach nurkowych. Certyfikacje można w bardzo łatwy sposób sprawdzić. Obecnie w każdym biurze centrum nurkowego jest Internet dzięki któremu można szybko potwierdzić autentyczność certyfikatu wchodząc na www.divessi.com.
SSI ma w planach wprowadzić w postaci Digital wszystkie szkolenia oferowane na rynku.
Dzięki tej usłudze będąc w dowolnym miejscu na świecie mając pod ręką na moment Internet i sprzęt nurkowy możesz przeprowadzić szkolenie bez zbędnych procedur i komplikacji !!!

Dodatkowymi udogodnieniami dla kursanta i jego instruktora jest prowadzenie dokumentacji kursu „Training Record” poprzez formularz w Internecie, dostępność logbooka i możliwość zgrywania danych z komputera bezpośrednio do logbooka, znaki nurkowe, tabele oraz wiele innych narzędzi ułatwiających naukę, zabawę i nurkowanie.